18 Mart 2013 #1690549

Aksigorta İkame Araç Vermiyor!

Dolu hasarı için aracımı Auto King e götürdüm.hasarı Aksigorta tarafından yaptırdığım kaskodan karşılatmak istedim.kaskom en dolu olanı,ancak ak sigortanın ikame araç vermediğini öğrendim. bundan sonra demek ki kaskomu Aksigortadan yaptırmamam gerektiğini öğrendim.aracım 4 gün kalacak ve araca çok ihtiyacım olan bu dönemde böyle bir durumla karşılaştım.

Sinan 131 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi20 Mart 2013

    "Sayın Yetkili, Poliçe No: 38155080 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “38155080 nolu police ile ilgili , sigortalımızın tarafımıza iletmiş olduğu herhangi bir ikame araç talebi bulunmamaktadır. ” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

  • Aksigorta Temsilcisi18 Mart 2013

    "Sayın Yetkili, Poliçe No: 38155080 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön