20 Şubat 2013

Aksigorta Hizmet Almak İmkansız!

Axşees kredi kartına sahibim. Buna bağlı olarak Aksigorta bana bir kampanya düzenledi ve 9 tl ye acil durumlarda ambulans vb sigorta sunma sözü verdi. Eşim hastalandı ve ambulans istedim. Çıkan kişiye eşimin ateşi ve ağrıları olduğunu söyledim.

15-20 dakikada ambulans gelir dedi. 15-20 dakika sonra ambulans aradı ve 5 dakika içinde evde olacağını söyledi. Toplamda 55 dakikada ancak evde oldular. Ben bu sürede yürüyerek hastaneye gidebilirdim. Gecikmeden şikayet ettim. döneceğiz dediler dönemediler.

Tekrar aradım yarım döneceğiz dediler 15-20 gündür bekliyorum dönmediler. Ateş için 39. 5 derece olması gerektiğini ve bunun üzerinde felç olma ihtimali olduğunu söylediler. Hizmet almak imkansız!

Mustafa 80 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Poliçe No: 40327701 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Sigortalı 30.01.2013 tarihinde ambulans talebinde bulunarak Trabzon Yıldızlı Güven Hastanesine gitmek istediğini belirtmiştir. Sigortalının şikayet nedenine bakıldığında ateş ve mide bulantısı olduğu bilgisi alınmıştır. Ateşin 39,5 derece olmadığı (acil durum değil) tespit edilmiştir. Ancak anlaşmayı yapmış olduğumuz ilk dönemlerde ‘’Ak Sigortalı olan herkese acil olsun ya da olmasın’’ prensibi ile hizmet verildiğinden, sigortalıya acil durumu olmamasına rağmen direk ambulans yönlendirmesi yapılmıştır. Trabzon ilinde İmperyal Hastanesi ambulansı ile hizmet verilmiştir ve sigortalıya dilediği hastaneye gidebileceği bilgisi verilmiştir, ancak anlaşmalı kurum aracının vaka da olması neticesinde gecikme yaşanmıştır. Konu ile ilgili olarak kurum ile görüşülmüş gerekli uyarılar yapılmıştır” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

  • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Poliçe No: 40327701 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön