29 Nisan 2013 #1768751

Aksigorta Hasarlı Parçayı Değiştirmiyor!

14.04.2013 tarihinde bir köpeğe çarptım.Aracım servis ve exper arasında iletişimsizlikten dolayı 25.04.2013 tarihinde tamirine karar verildi.Tam tamiri başlayacak derken exper servisin kesinlikle değişmesi gerekir dediği parçaları Auto King 'e gönderdi.


Radyotörümü ve ön tamponu tamire başladılar ve radyatörden vazgeçtiler ama tampon hala tamir ediliyor. Aksigorta ismine güvenerek kasko yaptırdım ama kasko müşteri odaklı karar vermiyor. Servisin değişmesi şart dediği parçaları Auto Kingte tamir yoluna gidiyor.

Yusuf 122 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn. Yusuf Ö. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Dosyanın açıldığı tarih 15,04,2013 olup aynı gün ekspertiz yapılmıştır.Akabinde aracın sökülmesi beklenerek değişmesi gereken parçalar eksper tarafından tespit edilmiştir. Klima radyatörü ve ön tampon Eksper tarafından Auto kinge gönderilmiş ve klima radyatörünün tamirinin mümkün olmayacağı tespitinden sonra parçanın yenisi onaylanmıştır. Ön tampon tamiri mümkün olduğu için onarım yöntemi seçilmiştir. Sigorta genel şartları gereği onarımı mümkün olan parça onarılarak, onarımı mümkün olmayan parça ise yenilenerek hasar giderilir.” Dosya No:12292692 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi29 Nisan 2013

    "Sn. Yusuf Ö. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12292692 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected]com.tr e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön