15 Şubat 2013

Aksigorta Hasarın Tamamını Karşılamıyor!

16/01/2013 günü freni patlayan bir minibüs arkadan aracıma çarptı, bu esnada aracım savrularak park halindeki araçlara çarparak arkadan ve önden olmak üzre hasara uğradı. İlk etapta her şey yolunda gibi gözükürken Aksigorta şirketi ilginç problemler çıkarmaya başladı.


İlk olarak kasko yaptırırken özellikle yetkili servis ile anlaşmaları olduğunu incelemiş olmama rağmen, beni yetkili servis dışında bir servise yönlendirme gayreti içine girdiler, elbette buna yanaşmadım .


Bu seferde yetkili servisin çıkardığı faturayı çok bularak 20. 000 tl den yukarı bir mebla ödemeyeceklerini diretmektedirler. Bu durumu firmaya yakıştıramadım.

Neşe 118 Okunma

Cevaplar

 • Neşe21 Şubat 2013

  AK SİGORTA'DAN KASKO YAPTIRIRSANIZ, ÜSTÜNE BİRDE KAZA YAPARSANIZ.. BİLİN Kİ, SİZ ARACINIZI NEREDE İSTERSENİZ DEĞİL!!! AK SİGORTA NEDERE İSTERSE! ORADA YAPTIRMAK ZORUNDA KALIRSINIZ..

 • Neşe21 Şubat 2013

  Şikayetimi buradan bildirmemin amacı, sizden kasko yaptıranların ne gibi zorluklarla karşılaşacaklarını bilmelerini istememdendir. Aracım ilk önce istanbul'da yetkili bir servise çekildi, akabinde tamamen firmanızın çıkarları doğrultusunda Ankara'ya sevk edildi. Müşteri olarak ben sadece kabul etmek zorunda bırakıldım. Bu muamelede size hiç yakışmadı, çevremdeki araç sahiplerinin bir daha ak sigortadan kasko yaptırmaması için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Kâr ettiniz, müşteri(ler) kaybettiniz..

 • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

  "Sayın Yetkili, Dosya No: 12069892 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Sigortalımızın bilgisi ve onayı dahilinde sigortalı araç Ankara’da yetkili bir servise çekilmiş ve onarımına başlanmıştır.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

  "Sayın Yetkili, Dosya No: 12069892 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön