20 Şubat 2013 #1643602

Aksigorta Hasarımı Karşılamıyor!

Ben sigorta yaptırmadan önce çok detaylı görüştüm ,poliçeyi yapana kadar hiç sorun yaşamazsınız sonuna kadar Aksigorta yanınızda dediler ama *** aramadım değil.03-02-2013 pazar gecesi uyurken akvaryum kendiliğinden patladı tabi olduğu gibi tüm oda sular altında Allah tan mobilyalarım zarar görmeden kurtuldu ama parkeler olduğu gibi kabardı .


Aksigorta ya güvendik hata ettik **bey genel müdür olarak bu sorunun çözülmesine sanırım katkıda bulunabilir ama hiç umudum yok ve ödemiyorlar ama sonuna kadar mücadele edeceğim hakem heyetine başvuruda bulunacağım.poliçe no:40931423.

Cem 151 Okunma

Cevaplar

  • Cem08 Mayıs 2013

    Bu yazılan cevap , aslında kendilerinin ne kadar sorumsuz ve sadece sigorta yapana kadar verilen sözlerin arkasında durduklarını göstermektedir. sigorta yaptırmadan önce her şeyi detaylı görüştük özelliklede akvaryum büyük olduğu için üzerine basılarak çatlama patlama dan doğacak zararlar karşılanacak mı ? diye sorulduğunda hiç şüpheniz olmasın tamamiyle karşılanır ve aklımıza gelen başımıza geldi akvarum patladı heryer battı parkeler komple kabardı ve aksigorta bizi ortada bıraktı bu su klozuna girmiyormuş olabilir ama kaza klozuna giriyor ve zararın ödenmesi gerekmektedir sonuna kadar hakkımızı arayacağız..

  • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12106024 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “ Konu akvaryumdan sızan suların hasara sebep olmasıdır. Poliçe genel şartları dahili su klozuna istinaden teminata dahil olmayıp, dosya reddedilmiştir. Red durumu değişmeyecektir.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

  • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12106024 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön