20 Temmuz 2013

Aksigorta Hasar Dosyamı Red Etti!

Banyomdaki fayanslar kabardı ,her an düşecekler. Aksigorta'nın gönderdiği eksper yapım hatası deyip ret etti . Bina eski, yapım hatası diye rapor verdi. O zaman eski evler niçin sigorta yapılıyor. 12 sene kullanmışım yapım hatasını o zaman nasıl anlaşılır. Sigortayı evdeki hasarlar için yaptırıyoruz, hasarı ise kabul etmiyorlar.


Aksigorta'nın gereğini yapmasını ve yasal hakkımı kullanmak istiyorum. Tüketici Kanununun benim hakkımıda korumasını istiyorum. Aksigorta'dan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Emine 112 Okunma

Cevaplar

 • Emine29 Temmuz 2013

  AKSİGORTA YETKİLİLERİ DAHA ÖNCE GELEN EXPER BANYODA ÜST KATTAN KAÇAK OLUP TAVAN ISLAK,AKMIŞ ,YANİ SİGORTA TEMİNATINDAKİ DAHİLİ SU KAPSAMINA GİRDİĞİNİ ,BİZ YAPARIZ,ÜST KATIN SİGORTASINDAN ALIRIZ DEDİĞİ HALDE ŞİMDİKİ GELEN EXSPER BUNU KABUL ETMEMİŞTİR,BU NASIL İKİLEM ANLAMADIM İKİ DEĞİŞİK SONUÇ LÜTFEN ARTIK BU KONU HAKKINDA KESİN CEVABINIZI BEKLİYORUM.

 • Aksigorta Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sn. Emine E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Sigortanın kapsamı Poliçe genel ve özel şartları ile sınırlı olup, poliçe genel ve özel şartlarına uyan hasarlar sigorta şirketince karşılanmaktadır. Konu olayın meydana gelişi itibarıyla poliçede bu hasarı karşılayacak teminat yoktur. Poliçede belirtilen yangın, yıldırım, infilak, sel, dahili su ve ek teminatlar neticesinde meydana gelebilecek zararlar sigorta kapsamındadır.” Dosya No:12490580 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Emine23 Temmuz 2013

  Benim şikayetim daha çözüme ulaşmadığı için sizlerin sorularına olumlu yaklaşamıyorum.

 • Aksigorta Temsilcisi21 Temmuz 2013

  Sn. Emine E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:12490580 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön