01 Nisan 2013 #1717904

Aksigorta Habersiz Sigorta Yenilemiş!

Benim haberim olmadan onayım olmadan kredi kartımı kullanma hakkına sahip değil bilgim dışında sigorta poliçesinde yenileme yapabileceklerini yazmışlar ama haber verdiklerinde kabul edilmeyeceğini bildikleri için aramıyorlar. tebliğ tarihi vermişler ama tebliğ edilmedi .

Halilibrahim 91 Okunma

Cevaplar

 • Aksigorta Temsilcisi01 Nisan 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 43271300 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Akbank, ses kayıtlarını tarafımızla paylaşmamaktadır ancak Sigortalımız ister ise yasal hakları doğrultusunda ilgili mercilere başvuru yaparak talebini iletebilir. Müşteri memnuniyeti açısından poliçe iptalini isterlerse yapabiliriz.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Halilibrahim01 Nisan 2013

  bu bilgiyi sözlü olarak tarafıma bilgi verilmedi eğerki bir ses kaydı varsa o ses kaydını yapan cihazı oturur yerim

 • Aksigorta Temsilcisi01 Nisan 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 43271300 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Çağrı kaydının kontrolü yapılmış olup müşterimize “poliçenin otomatik yenileneceğine” dair “net” bilgi verilmiştir. Yenilenen poliçenin iptal talebi var ise değerlendirmeye alabiliriz.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Aksigorta Temsilcisi01 Nisan 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 43271300 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön