19 Mart 2013 #1694924

Aksigorta Habersiz Aldığı Parayı Vermiyor!

Aksigorta acentası Atasoy sigorta ***daha önceden sigorta yaptırdığım için kart bilgilerim kendilerinde mevcuttu . 03. 08. 2011 tarihinde bilgim dahili dışında kartımdan 283 tl çektiler extrada görünce hemen aradım kusura bakmayın bir yanlışlık olmuş dediler ve en kısa sürede karta iade yapacaklarını söylediler. Fakat yapmadılar .


Aksigorta Genel Müdürlüğü arayıp konu hakkında bilgi verdim ve hemen acentayla görüşüp iadeyi yaptıracaklarını söylediler . Kredi Kartımdan parayı Aksigorta çektiği için İadesini Aksigortanın yapmasını istiyorum. malımızı kendimizi garantiye almak için sigorta yaptırıyoruz .

Seher 248 Okunma

Cevaplar

 • Seher10 Nisan 2013

  şikayetvar.com sitesine çok teşekkür ederim . 2 senedir ulaşamadığım muhattaplara sayenizde ulaştım ,Aksigorta dolaylı yönden başının çaresine bak demişti , acentaya yönlendirmişti , acentada , geri iade yapmamak için çeşitli bahanelerle bu ay , bir dahaki ay diyerek en sonunda da telefonda tehdit ve kötü laflarla suratımıza kapatarak sıyrılmıştı .şikayetvar.com tekrar teşekkürler .

 • Aksigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

  Poliçe No: 33131851 ile ilişkili konuya dair iadeler kendilerine yapılmıstır ayrıca bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

 • Seher09 Nisan 2013

  aksigorta şikayetimle ilgili göstermelik ilgilendi ve çözüm sağlamadı şikayetim hala devam ediyor. Kredi kartımdan izinsiz çekilen para bunca zamandır iade edilmedi . geçen bu kadar zaman içerisinde işleyen faiziyle birlikte ana paramın geri iadesini istiyorum , sorumsuz , bencil ,çıkarcı ve insanların paralarını kendi paralarıymış gibi alan acentalarla çalışmasından dolayıda kendilerini kınıyorum .

 • Aksigorta Temsilcisi04 Nisan 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 33131851 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “ Ekstre tarafımıza ulaşmıştır ve inceleme sonucunda 8-4-12467 ZÜHTİYE GÜLER Acentemizin kredi kartından 283,00 TL çekildiği görülmüştür. Acente aranıp, iadesi ile ilgili görüşülecektir veya Kredi Kartı Sahibi bankasına itiraz da bulunacak ve tutar Acente Geçici Hesabından ödenecektir.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Seher02 Nisan 2013

  Kredi Kartı ekstremi vermiş olduğunuz 212 245 16 87 numaraya faxladım . Aksigorta acentesi zülfiye hanımı aradım mart bitti neden yollamadınız diye , beni azarlayıp ,suratıma telefonu kapattı sanırım ödememek için bahane arıyor

 • Aksigorta Temsilcisi02 Nisan 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 33131851 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “ Sigortalımızdan detaylı kontrol yapılabilmesi için kredi kartı ekstre bilgisi istenmiştir.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Seher02 Nisan 2013

  konu ile ilgili acenta tarafından arandım mart sonuna kadar müsade istedi ve hesap numaramı aldı ama hala para iadesi yapılmadı nisana girdik acenta ödemiyor hazine müşteşarlığına şikayet edeceğim kart bilgilerimi kullandınız yasal değil bu davranışınız.

 • Aksigorta Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön