26 Nisan 2013 #1764968

Aksigorta Elektrik Tesisatı Teminat Dışı!

Şubat 2013 te elektrik tesisatim da meydana gelen arızayı ilgili şirkete bildirdim 1 hafta oyalayıp haber bile vermediler. Daha sonra yine aradım bu defa bölgemde yükleniciye ulaşamadıklarını , arızayı kendim yaptırıp faturayı göndermemi söylediler. Dediklerini aynen yaptım teminat dışı olarak değerlendirildiğini öğrendim.


Arıza sigorta panosunun (daire içi) kısa devre yapıyordu, tesisatın arızalanmasından meydana gelmiştir. İlgili klozlar da da zaten elektrik tesisatın da meydana gelebilecek arızalar teminat altına alınmıştır. Bana daha sonra tekrar aradığımda sigortalar değilde tesisatın duvarın içinde kabloda kopma olursa teminat içinde olduğunu söylediler.

Ata 70 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Ata D. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Sigortalımız 21.02.2013 tarihi saat 12:27’de konutu için assistans hizmetinden yararlanmak için çağrı merkezimize başvuruda bulunmuştur. Sigortalımız daire içerisindeki sigorta panosunun içerisinin yanmasından dolayı kendi imkanları ile elektrikçi çağırmış hasarı gidermiş fakat dairenin içerisindeki bütün kabloların değişmesi gerektiğini tarafımıza iletmiştir. Temsilcimiz daire içerisinde acil yardım kapsamında bir durum olmamasından dolayı sigortalımızı Ak Sigorta hasar birimine aktarmıştır. Sigortalımızın hasar dosyası açılması için hasar birimine başvuru yapmamış olduğu görünmektedir.” Poliçe No:39689454 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın ilgili, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 39689454 nolu poliçe ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön