18 Nisan 2013

Aksigorta Elektrik Tesisatı Teminat Dışı!

Mart 2013 te elektrik tesisatımda meydana gelen arızayı ilgili şirkete bildirdim 1 hafta oyalayıp haber bile vermediler. Daha sonra yine aradım bu defa bölgemde yükleniciye ulaşamadıklarını , arızayı kendim yaptırıp faturayı göndermemi söylediler. Dediklerini aynen yaptım ama 12284196 nolu dosyam teminat dışı olarak değerlendirildiğini öğrendim.


Ancak elektrik tesisatımdaki sorun prizlerden değil tesisatın arızalanmasından meydana gelmiştir. İlgili klozlar da da zaten elektrik tesisatında meydana gelebilecek arızalar teminat altına alınmıştır.
Kaldı ki dosyam ekindeki faturada herhangi bir priz değişimi olmamıştır. Dosyamın yeniden değerlendirilmesi istiyorum.

Erhan 81 Okunma

Cevaplar

  • Erhan20 Nisan 2013

    Bir daha bu şirketten (konut/dask/hayat/oto ...vs) sigorta yaptırmayacağım.

  • Erhan19 Nisan 2013

    Geri döndüler ama hikaye anlattılar. Hayat sigortası yapıp ölüm teminat dışı demekle aynı şey.

  • Aksigorta Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn. Erhan Y. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12284196 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön