01 Kasım 2016 #6829815

Aksigorta " Eksik Evrak Var" Yazıyor Hala!

Hasar Kaydı (ihbar) 11.10.2016'da açılmasına rağmen 20 oldu, halen eksik evrak var yazmakta sitede. Kazanın %100 kusuru karşı tarafta olmasına rağmen, mağduriyeti ben yaşamaktayım. Buna bir anlam verememekteyim. Bu konunun bir an önce açıklığa kavuşturulmasını bekliyorum. Aracım 20 gündür serviste onarım beklemektedir. Ayrıca arayıp sordum, öğrendim, eksik evrak vs yokmuş, sadece inceleme uzun sürecekmiş vs vs. Bir an önce bunun sonuçlandırılıp, onarıma başlanmasını istiyorum. Kendi sigortamı Aksigorta'dan yaptıracaktım ama gördüğüm kadarıyla gerek yokmuş buna.

Türkan 901 Okunma

Cevaplar

 • Türkan'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

  Sorunlarım çözüme kavuşmuştur. İlgilenen (özellikle müşteri temsilcim Deniz Hanım) kişi ve kişilere teşekkür ediyorum ilgilerinden ötürü. Umarım bir başka sorunla daha karşılaşmayız.

 • Türkan05 Kasım 2016

  Merhabalar, ilgilendiğiniz için teşekkürler. Fakat 1. Onarım onayı için halen servis aranmamış, ustamız bilgilendirilmemiş ve bu nedenle aracımın onarımı başlayamamıştır. 2. Web siteniz üzerinden dosyamı görüntülemeye çalıştığımda halen "Eksik Evrak Var! " yazmaktadır. En son güncellemeyi web sitenizden de görmek istiyorum. Bu sorunların en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum.

 • Aksigorta Temsilcisi04 Kasım 2016

  Sn. Türkan T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İşlemler hızlandırılarak aracınızın onarım onayı verilmiştir.” Dosya No:14545962 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Aksigorta Temsilcisi01 Kasım 2016

  Sn. Türkan T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14545962 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön