13 Şubat 2013

Aksigorta Dönüş Yapmadı!

Aksigorta sağlık poliçenin 2. yılı.4 yasındaki kızım ile birlikte sigortalıyız. Sigorta yaptırırken bize verilen bilgide çocuklarda 38 derece ve üstü ateş, yetişkinlerde ise 39.5 derece ve üzeri ateş acil durumlar kapsamına giriyor ve %100 sigorta tarafından ödeniyordu.Kızım 39 derece ateş ile hastalandığı gece acile gittik.


Burada doktor tarafından kan,idrar,boğaz kültürü gibi tetkikler istendi ve kızımın idrar yolu enfeksiyonu geçirdiği tesbit edildi. Aksigorta ödemedi havale geçirecek kadar tehlikeli bulmamışlar durumu.Ama bize verilen bilgide çocuklarda 38 der üzeri idi.5 kere aradım müşteri ilişkilerini hep not aldılar ama bir kere bile geri dönüş yapmadılar.

Arzu 71 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Poliçe No: 41027501 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Ferdi poliçe maddemizde 39,5 ve üzeri ateşler acil kapsamında değerlendirilmektedir.Sigortalımızın belirttiği hatalı bilgi kim tarafından kendilerine iletildi ise o kişinin bilgisini bizimle paylaşabilirlerse kontrol ederek kendilerine dönüş yapabiliriz.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön