15 Şubat 2013

Aksigorta Bilgim Dışında Poliçe Yenilenmiştir!

2012 yılı başında Aksigorta tarafından konut güvence sigortası adı altında bir sigorta tanıtımı için arandım o gün şartları ve fiyatı uygun olduğu Ak sigortanın bu teklifini kabul ettim. Sonrasında yıl içerisinde bir hasarımın ödemesini gerekçe belirtmeden ödendiği için başka bir tanığım vasıtası ile başka bir Ak sigorta paketi aldım.


Bu sırada tesadüfen kredi kartıma baktığımda 2012 yılında kabul ettiğim ve yenilenmesini sözlü veya yazılı olarak talep etmediğim sigortanın yenilenip Akbank kredi kartımdan tahsil edildiğini gördüm.41870622 nolu poliçem en kısa sürede iptal edilip tahsil edilen ücret nakit olarak hesabıma yatmasını talep ediyorum.

Nazmi 115 Okunma

Cevaplar

 • Nazmi10 Nisan 2013

  Bir tanıdık vahısıtası ile sorunumu çözebildim

 • Nazmi19 Şubat 2013

  Sayın yetkili yenilenme bilgilendirmesinii yazlı tebligatla mı yaptınız? elinizde evrak var mıdır? Yok olduğunu biliyorum. Eğer telefonda bilgilendirme yaptıysanız bunun tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Ayrıca şu ana kadar beni hiç bir yetkili aramamıştır. Ilgili ücret lütfen banka hesabıma yatsın. Çünkü hata sizindir bu zamanı siz kaybetmelisiniz ben değil.

 • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 41870622 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “41870622 nolu poliçenin iptali yapılmış olup iadesi de poliçenin düzenlenmiş olduğu AKBANK T.A.Ş AKINCI şubeden alınabilecektir. Ancak poliçe yenileme olup “otomatik yenileneceğinin “ bilgisi de müşterimize verilmiştir” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

  "Sayın Yetkili, Poliçe No: 41870622 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön