07 Mayıs 2013 #1784500

Aksigorta Bekletiliyorum!

30 Mart 2013 saat 07 de Şanlıurfa civarında 01. KE **plakalı aracımla kaza geçirdim. şuana kadar merkezden beni aramadılar Adana da sigorta yaptığım acenteden bilgi aldım ve sağolsunlar merkeze mail attıklarını ve gelen cevapları benimle paylaştılar. benim iletişim bilgilerim olmasına rağmen bana geri dönüş olmadı.


Aksigorta dan bunu beklemezdim. yaklaşık 40 gündür aracım yok paramı da alamadım. ben iletişime geçmek istediğimde dosyada hala eksik evrak olduğunun söylüyorlar. bu kadar ilgisiz bir firma olmamalı diye düşünüyorum. .

Necim 97 Okunma

Cevaplar

 • Necim22 Mayıs 2013

  aksigortada dosyamla ilgilenen bora bey isimli şahıs yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen bir kez bile olsun benimle irtibata geçmeyip dosya ile ilgili bir bilgilendirmede bulunmadı. kendisi ile irtibata geçmeye çalıştım teli çalmasına rağmen telefonu kaldırıp konuşmadan kapatıyor. ben yıllardır aksigortada kasko yapıyordum eşiminde aracıda öyle hatta konut kredimi bile akbanktan çekmeme rağmen bir daha ak adını duymak istemiyorum.bora denen şahsın halkla ilişkiler eğitimi alması gerektiğine inanıyorum.

 • Necim09 Mayıs 2013

  yazılı mutabakata imza attım aracım bert değilmiş hurdaya satmşlar hurda alan firma beni arayacakmış noterden satış işlemi gerçekleştirilecek kalan para ise aksigorta tarafından belirlenen hasaba daha sonra yatacakmış.

 • Aksigorta Temsilcisi08 Mayıs 2013

  "Sn. Necim S. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Dosyada sigortalı araç sahibi ile 07/05/2013 tarihinde eksper ofisi aracılığı ile şifai olarak mutabakat sağlanmıştır,yazılı mutabakat beklenmektedir. Mutabakat geldikten sonra pert işlemleri başlatılacaktır.” Dosya No:12255005 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

 • Aksigorta Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sn. Necim S İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12255005 ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön