31 Mayıs 2014

Aksigorta Aracımı Sanayide Tamir Ettirmek İstiyor

C180 sportcoupe aracıma alt kısımdan darbe aldım. Darbe esnasında aracımın direksiyon kutusu da hasar görmüştür. Servis bunun kesinlikle onarılamaz olduğunu (Mercedes benz yetkili servisi) bildiriyor. Fakat eksper bu parçaları alarak sanayide tamir ettirecekmiş. Ben buna karşı çıkıyorum. Bunun sonucu direksiyon kutusu ve katalizorun sanayide yapılması ile doğabilecek problemlerden kim sorumlu olacak? Eksperle görüşüyorum sigorta böyle diyor dedi, Aksigorta ile görüşüyorum eksper buna karar veriyor diyor. Kaza yapalı 31 gün oldu hala sıfıra sıfır sonuç yok. Aksigorta acil mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Dosya no:13122719.

Tolga 891 Okunma

Cevaplar

  • Tolga03 Haziran 2014

    Henüz olay netleşmemekle birlikte sigorta o parçaya ulaşılmadığını söylüyor ama parça zaten göz önünde olan bir parça aksigortanın finaldeki kararını buradan paylaşacağım.

  • Aksigorta Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Sn. Tolga D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:13122719 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön