22 Haziran
Yorum Yap
#10587902

Aksigorta Araç Satışı Yapıldı Ancak Poliçe İptali Yapılmıyor!

13604-M-97431***-0-1 numaralı poliçe yaptırılırken özellikle sorduğum ve iptalinin daha sonrasında yapılacağı konusunda mutabık kalmama rağmen maalesef iptali yaptıramamaktayım. Buradaki hatamın kurumunuza güvenmek olması konusunda endişeliyim. İsminiz dolayısıyla en ufak problem yaşamayacağım düşüncesiyle mutabık kalarak yaptığım poliçe iptal edilememektedir.


Konu poliçe 03/03/2018'de başlayıp -03/03/2020 'de bitmektedir ve ben aracımı daha garanti kapsamına girmeden 02/02/2018 tarihinde satmış bulunuyorum. Tüm yasal haklarımın saklı kalması kaydıyla ivedilikle poliçenin iptal edilip, prim tutarının iadesini ivedilikle rica ederim.

Halil 736 Okunma

Cevaplar

  • Halil27 Haziran

    Buradaki talebim zaten acentenizin hatalı bilgi vermesi sonucu yaptırdığım poliçenin iptaline ilişkin olup, süreçte aldığım olumsuz cevabın kopyalanarak çözümmüş gibi yanıtlanmasından ziyade reel bir çözüm uretilelebilir düşüncesidir ama maalesef yanılmışım... 10 dakika da yalan yanlış görüşmeyle kolaylıkla iptal edileceği bilgisiyle yapılan poliçe maalesef özel şartlar çözüm önerinizle iptal edilmiyor... Teşekkürler... Sayg.

  • Aksigorta Temsilcisi26 Haziran

    Sn. Halil İbrahim K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “97431361 nolu Poliçe özel şartları gereğince aracın pert olması veya poliçenin hatalı tanzim edilmesi dışında iptal edilememektedir bilgisi verilmişti.” Poliçe No: 97431361 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi22 Haziran

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler