22 Ağustos 2014

Aksigorta Araç Kasgo Pert Bedeli Ödemesi!

26.07.2014 tarihinde yaptığım kaza sonucu aracım sigorta şirketi tarafından pert olarak ayrıldı. Ödemesi için telefonda mutabakata vardık. Ancak benden istenen tüm belgeleri en kısa sürede göndermeme rağmen Enka firmasının aracı Trabzon Bahadır Otomotiv'den bugüne kadar çekmemesinden dolayı ödememi yapmamışlardır. Diğer sigorta şirketlerinde bu süreç 1 haftada tamamlanırken bu konuda hiçbir yetkili yardımcı olmamıştır.

Harun 593 Okunma

Cevaplar

 • Harun28 Ağustos 2014

  Bu kadar ilgisiz ve sürecin uzamasına sebep olacak işlemlere sahip bir firma olduğu için memnuniyetsizliğim mevcuttur. Bununla beraber hala ücretimi alamamış durumdayım. Devlet bürokrasisini aratmıyorsunuz.

 • Aksigorta Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Sn. Harun G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “13318056 hasar dosyası ile ilgili olarak gerekli işlemleri yapılarak dosya tamamlanmıştır.” Dosya No:13318056 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Harun25 Ağustos 2014

  Ne zaman geri bildirimde bulunacaksınız? Bir daha sizinle sigorta işlemlerimi yapmaması için ilgili acentama talimatı verdim.

 • Aksigorta Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Sn. Harun G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:13318056 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön