15 Şubat 2013 #1635087

Aksigorta Araç Hasarımı Karşılamadı!

Geçen ay duran aracıma arkadan araba çarptı ve Tramer tarafından karşı tarafın %100 kusurlu olduğu tespit edildi. Karşı tarafın sigortası olan Ak sigorta zararı kabul etmedi ve ödemedi. Eksper ve Ak sigortanın anlaşmalı olduğunu düşünüyorum.


Ak sigorta Eskişehir bölge müdürü ve Ak sigorta genel müdürlüğüyle konuşmama rağmen olumsuz yanıt aldım ve zararı karşılamayacaklarını söylediler. Bir haftadan fazla süre beklememe rağmen Ak sigortadan hiçbir sonuç alamadığım için aracımı kendim yaptırdım. Ak sigortadan şu anda herhangi bir ücret talep etmiyorum.

Emre 136 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Şubat 2013

    Aksigorta yetkilileri bu durumda sizin "uyumsuz-olumsuz" bulduğunuz kaza olduğunda olay yerine polis ve ambulans dahi gelmiştir, karşı tarafın sürücüsü hatanın kendinde olduğunu zaten kaza raporunda işaretlemiş ve imzalamıştır, ayrıca anlaşmalı olduğunu düşündüğüm eksperinize aracın fotoğrafından hasarı anlayamayacağını düşündüğüm için yanına götürmeyide teklif ettiğim halde istememiştir. bu durumda sizi ve eksperi ikna etmek için kaza olacağını anlayıp yanımızda bir kamera falan bulundurmamız gerektiğini düşünüyorum. 100 de 100 kusurlu olan karşı taraf ise kaskosu olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde aracını yaptırmıştır. Bunlara ek olarak 10 gün boyunca bu işlerle ben uğraşmak durumunda kaldım ve sonunda aracımı kendim yaptırdım. bu şikayetide yapmaktaki amacım mesajınız doğrultusunda yerini buldu. Siz aksigorta olarak işte bu kadar kolay bir biçimde olumsuz bulduk deyip ödeme yapmaktan kaçabiliyorsunuz. Aksigorta kullanıcılarına veya kullanıcı adaylarına inşallah bir örnek olay olabilmiştir.

  • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12063688 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “ İlgili hasar dosyasında anlaşmalı tutanakta yer alan ifadelere istinaden gerek eksperimizin gerekse bizim görüşümüz hasarın uyumsuz olduğu yönündedir. Araçlar üzerinde, mevcut kazadan dolayı oluşan hasarlar uyuşmamaktadır. Konuya ilişkin her iki aracın da fotoğrafları incelenmiş olup dosya reddedilmiştir.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

  • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12063688 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön