08 Nisan 2013 #1731667

Aksigorta 2 Aydır İptal Edilmeyen Poliçe!

Akbank ile yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.Bir güvenim oluştuğu için telefonla sattıkları Aksigorta poliçesini Şubat ayında satın aldım ancak düşününce çok da ihtiyacım olmadığını anlayıp ertesi gün Aksigorta'yı arayıp iptal istediğimi ilettim.Güveniyorum ya, iptal olmuştur diye çok da kontrol etmedim ama 2 ay sonra ne göreyim kartımdan 2 kez sigorta bedeli çekilmiş.


Telefonla her defasında iptal olacaktır deyip 3. kez de yine kendim arayıp kontrol ettirmem üzerine iptal olduğunu söylediler ama kredi kartından çektikleri gibi bana geri iade etmiyorlarmış.Akbank şubem iade edecekmiş. Akbank'ın yanıtı ise:"poliçenin iade süresi geçtiği için iade yapamıyoruz. Aksigorta'yla görüşmemi rica ederiz".

Esra 111 Okunma

Cevaplar

 • Aksigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

  "Sn. Esra S, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Poliçenizin prim iadesi 110,00 TL olarak 09.04.2013 itibariyle tahsilâtının yapıldığı kredi kartına iade edilmiştir. İlgili iade kartınızda taksitler halinde görülecektir. 4 iş günü içerisinde kartınıza yansıyacaktır" Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

 • Esra10 Nisan 2013

  Akbank hesabıma hala iade yapılmamış!İşlerimizin içinde bir de bunlarla uğraşıyoruz!!

 • Aksigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sn. Esra S. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No: 42591094 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

 • Esra09 Nisan 2013

  Tekrar iletişime geçer misiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön