02 Aralık 2014
Yorum Yap
#2862969

Aksigorta 18 Günden Beri Başlamamış Tamirat!

Eşim 18 gün önce bir trafik kazası geçirdi. Jandarma tarafından rapor tutuldu ve tüm evraklar Jandarma'nın alkol raporunun orijinali dahil Aksigorta'ya ulaştırıldı. Evraklar sigortaya ulaştıktan sonra geçen 15 günlük süreç içerisin de sigorta şirketi sırayla şu bahaneleri sıralamaya başladı:


1. Alternatif tamir araştırıyoruz. Bunun üzerine kesinlikle alternatif tamirat istemediğimi belirttim çünkü premium sigorta yaptırdığımı ve aracımın sadece yetkili serviste tamir yapılmasını istediğimi belirttim.
2. Bugün itibariyle de sigorta şirketi 15 gün evrak incelemiş olmalarına rağmen, alkol raporu okunmuyor eksik evrak var bahanesine sığınmaya başladı.
Kiralık araç talebimde hala karşılanmadı.

Mert 683 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi03 Aralık 2014

    Sn. Mert G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “13562017 hasra dosyası ile ilgili olarak çalışmalar tamamlanmış olup aracın mevcut bulunduğu serviste onarım yapılması yönünde karar verilmiş ve ekspere konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır” Dosya No: 13562017 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sn. Mert G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 13562017 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler