29 Ocak 2014 #2263991

Aksigorta 1.5 Aydır Dosya İncelemesini Yapmadı

1,5 ay önce klasik aracımıza ışıklarda arkadan çarpıldı. Vurmanın şiddetiyle aracımız kaydı ve bizde öndeki araca vurduk. Kazaya karışan bizim önümüzdeki aracın dosyasını sonlandıran Aksigorta, bizim aracımız için halen incelemede diyor. Birçok kere telefon açmamıza rağmen sadece call center yetkilileri ile görüşebiliyoruz. Onlarda ezberledikleri şeyleri söylüyor ve sonuca ulaşamıyoruz.


Aksigorta'nın bu dosyayı geciktirmekteki amacı nedir anlayamıyoruz? Call center'dan görüştüğümüz arkadaşlar bu sürenin uzayabileceğini, değişken olabildiğini, yasal bir zorunluluk olmadığını söylüyor. Sigorta firmaları keyfe keder mi çalışıyor? Aksigorta'dan şikayetçiyim. Yasal yollara başvurmayı düşünüyorum.

Tuncay 162 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay04 Şubat 2014

    Hassasiyet bu firmaya çok yabancı bir kavram olmalı. Şurada tanımı yapılmış belki lazım olur; https://eksisozluk.com/aksigorta--510767 2 ay oldu bizim aracımız hala kırık dökük halde bekliyor. Kapıları, bagajı kapanmıyor, yağmurda içine su giriyor. AKsigorta için bu dosyaları incelemek devlet meselesi olmalı. Buraya yazılanlar da otomatik mesaj.

  • Tuncay29 Ocak 2014

    AKsigortanın sigorta experleri bize bugun ogleden sonra telefon açtılar ve onarım ücreti olarak 1,500 tl ödeyeceklerini söylediler. Kendileri de iyi biliyorlar ki 1.500 tl aracın onarım masraflarını karşılamamaktadır. bu rakam sadece parça paralarını karşılamaktadır. Bunu expere de belirttik. Konuyla ilgili sigorta tahkim komisyonuna başvuracağız. Aksigorta insanlara zaman kaybettiriyor. Bu firmadan şikayetçiyiz.

  • Aksigorta Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn. Tuncay Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:12853849 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön