04 Eylül 2013 #1994042

Aksigorta 1 Aydır Dönüş Yapmadı!

03/08/2013 tarihinde yaptığım hasar ihbarının üzerinden, 1 aydan fazla zaman geçti. AkSigorta'ya defalarca dosya durumu ile ilgili bilgi talebim oldu; fakat hiçbirinde tarafıma dönüş yapılmadı. Son olarak 2 Eylül 2013 tarihinde bilgi almak istediğime dair bir talep ilettim ve yine dönüş yok. (mesaj takip numaram 7683009 )


Bütün evraklarımın tam olmasına rağmen, Aksigorta sistemi ve müşteri temsilcisi, dosyada eksik evrak var diyor. Belirtilen eksik evrak, eksper kesin raporuymuş. Eksperi aradığımda bütün evrakların eksiksiz olarak gönderildiğini ,eksper kesin raporunun sigorta firmasının onayı alındıktan sonra yazılıp dosyanın kapanabileceğini söylüyor. Sabrımın sonuna geldim artık yeter.

Emin 178 Okunma

Cevaplar

 • Aksigorta Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sn. Emin K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili ekspere bilgi verildiğini, Eksper'le görüşülmesi hakkında bilgi aktarılmıştır.” Dosya No:12537065 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Emin'in Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

  Şikayetvar.com aracılığı ile yaptığım başvuru sonucu Okan Bey beni arayarak konuya gerekli hassasiyeti gösterdi ve çok ilgili davrandı ve gereken birimlere bilgi verdi. Bunun dışında malesef dosya durumu ile ilgili bilgi almam gereken yerden henüz arama gerçekleşmedi. AkSigortaya tavsiyem, Reklam, tanıtım ve satış yaparken lütfen müşterilerinize şunu belirtin. (Hasar durumunda 1 ay arabasız beklersiniz)

 • Emin04 Eylül 2013

  Çok hızlı bir şekilde dönüş yapıldı. Dosyamın durumu ile ilgili bilgi verecek olan birime yönlendirdiler. Onlardan gelecek cevabı bekliyorum.

 • Aksigorta Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn. Emin K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12537065 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön