07 Mart 2014

Aksigorta Sağlık Sigortasını Kullandım Diye Fahiş Ücret İstedi.

Şikayet ile ilgili görüşmeler Aksigorta'dan bir sağlık sigortam var. Bu 3. yılım ve sigorta şirketimle ayakta tedavim sınırlı olarak anlaşmam var. Bu yıl sigortamdan tedavi olarak yararlandım yenileme zamanı geldiğinde 3.400 tl olarak ödediğim sigortamı 4.000 tl teklif vererek yenilemek istediklerini söylediler. Bu artışın çok fazla olduğunu söyledim ve nedenini sordum. Bana sigortamı kullandığımı söylediler. Bende madem kullanmayacağım bu sigortayı neden yaptırıyorum dedim ve indirim istedim, fakat yapmadılar. Eylül zamlarının böyle olduğunu söylediler. Lütfen söyleyin kim patronundan bu yıl %15 yada %20 zam aldı.

Yasemin 242 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin12 Mart 2014

  Aksigortanın prim artışı ile ilgili mazereti medical enflasyondu ben hastaneleri geçen senede aramıştım doğumla ilgili fiyat almak ve fikir oluşturmak için bu senede aradım fiyatlarda artış falan yoktu bu hangi medical enflasyon acaba. Siz sigortanızı kullandınız o yüzden artış yapıyoruz demiyorlar da bu saçmalıkları bahane ediyorlar aksigorta dediğiniz sözde güvenilir bir sigorta firması olması lazım ama malesef bu tanımdan çok uzak.

 • Yasemin10 Mart 2014

  aksigorta şikayetimi çözüme kavuşturmak için beni aradı ve enflasyon oranında zam yaptıklarını ve normal olduğunu söylediler benim bildiğim enflasyon oranı %7 bana yapılan zam %18 civarı 2 katından fazla ve bunun normal olduğunu savunuyorlar inanılır gibi değil hiçbir indirim yapamayacaklarını söylüyorlar demek ki benim sorunun bir çözüme ulaşmadı.bu sigorta şirketlerine karşı yapacak hiçbir şeyimiz yokmuş hakkımızı savunmak adına ''Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.''gibi süslü sözler söyleyerek de insanları kandırmasınlar.

 • Yasemin10 Mart 2014

  aksigortanın bana sunduğu çözüm kocaman bir sıfır

 • Aksigorta Temsilcisi10 Mart 2014

  Sn. Yasemin A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Poliçe primlerimize Eylül ayında yapılan artış ve medikal enflasyon sebebi ile yansıyan artış oranı normal seviyededir.Bu sebep ile poliçe priminde herhangi bir değişiklik durumu söz konusu değildir” Poliçe No: 43993373 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Aksigorta Temsilcisi07 Mart 2014

  Sn. Yasemin A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No: 43993373 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön