Aksigorta Sağlık Sigortasını Kullandım Diye Fahiş Ücret İstedi.

Yasemin A. |

Şikayet ile ilgili görüşmeler Aksigorta'dan bir sağlık sigortam var. Bu 3. yılım ve sigorta şirketimle ayakta tedavim sınırlı olarak anlaşmam var. Bu yıl sigortamdan tedavi olarak yararlandım yenileme zamanı geldiğinde 3.400 tl olarak ödediğim sigortamı 4.000 tl teklif vererek yenilemek istediklerini söylediler. Bu artışın çok fazla olduğunu söyledim ve nedenini sordum. Bana sigortamı kullandığımı söylediler. Bende madem kullanmayacağım bu sigortayı neden yaptırıyorum dedim ve indirim istedim, fakat yapmadılar. Eylül zamlarının böyle olduğunu söylediler. Lütfen söyleyin kim patronundan bu yıl %15 yada %20 zam aldı.

Etiketler :

Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  12 Mart
  10:22

  Aksigortanın prim artışı ile ilgili mazereti medical enflasyondu ben hastaneleri geçen senede aramıştım doğumla ilgili fiyat almak ve fikir oluşturmak için bu senede aradım fiyatlarda artış falan yoktu bu hangi medical enflasyon acaba. Siz sigortanızı kullandınız o yüzden artış yapıyoruz demiyorlar da bu saçmalıkları bahane ediyorlar aksigorta dediğiniz sözde güvenilir bir sigorta firması olması lazım ama malesef bu tanımdan çok uzak.

 • Yasemin A.
  10 Mart
  11:50

  aksigorta şikayetimi çözüme kavuşturmak için beni aradı ve enflasyon oranında zam yaptıklarını ve normal olduğunu söylediler benim bildiğim enflasyon oranı %7 bana yapılan zam %18 civarı 2 katından fazla ve bunun normal olduğunu savunuyorlar inanılır gibi değil hiçbir indirim yapamayacaklarını söylüyorlar demek ki benim sorunun bir çözüme ulaşmadı.bu sigorta şirketlerine karşı yapacak hiçbir şeyimiz yokmuş hakkımızı savunmak adına ''Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.''gibi süslü sözler söyleyerek de insanları kandırmasınlar.

 • Yasemin A.
  10 Mart
  11:41

  aksigortanın bana sunduğu çözüm kocaman bir sıfır

 • 10 Mart
  11:41

  Sn. Yasemin A.

  Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

  “Poliçe primlerimize Eylül ayında yapılan artış ve medikal enflasyon sebebi ile yansıyan artış oranı normal seviyededir.Bu sebep ile poliçe priminde herhangi bir değişiklik durumu söz konusu değildir”

  Poliçe No: 43993373 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü

  Bize ulaşabilirsiniz;
  Web: www.aksigorta.com.tr
  E-mail: bilgi@aksigorta.com.tr
  Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • 07 Mart
  13:39

  Sn. Yasemin A.

  İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.

  Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Poliçe No: 43993373 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir.

  Saygılarımızla,

  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü

  Bize ulaşabilirsiniz;
  Web: www.aksigorta.com.tr
  E-mail: bilgi@aksigorta.com.tr
  Hizmet Merkezi: 444 27 27