12 Şubat 2013

Aksigorta Sağlık Hastane Masrafını Karşılamıyor!

11. 02. 2013 tarihinde eşimin elleri sarılaştı şikayeti ile Pendik Bölge Hastanesine gittiğimizde doktor kan analizi istedi . Analizde ek olarak Hepatit B ve Hepatit C testi de istedi ( haklı olarak )
Ama Aksigorta bu testler için provizyon vermedi.

İlk defa özel sağlık sigortası kullanmıyorum ve bu testi daha önceki sigorta şirketimde rahatlıkla provizyon alarak kendim için yaptırmıştım . Bana yapılan açıklama ise çok ilginçti , gerçekten hastalık varsa ödeyeceklermiş ama hastalık yoksa ödemeyeceklermiş . Açıkcası Aksigorta dan memnun olmadım .

Ertuğrul 206 Okunma

Cevaplar

 • Ertuğrul 17 Nisan 2013

  zaten ay sonunda iptal ediyorum..

 • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın sigortalımız, Tarafınıza aktarılan bilgiler düzenlenmiş olan sigorta poliçenizin şartlarına dayanarak aktarılan bilgilerdir. Poliçe, imzalanan bir sözleşme niteliğindedir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

 • Ertuğrul 19 Şubat 2013

  Geri dönüş yaptı Aksigorta Tekrar belirttiler. Hasta olmamız gerekiyormuş Hasta değilsek ödeme yapmıyorlarmış Sabancı grubu çalışanı olmama rağmen böyle yapıyorlarsa , artık gerisini düşünemiyorum Memnuniyet sıralamasında en son sırada olduğunu düşündüğüm bir firma. Eşimin sigortasını iptal edeceğim.

 • Ertuğrul 19 Şubat 2013

  Akisgorta firması hasta değilseniz kan ücretlerini karşılamıyor Hasta olmanız gerekiyormuş. Diğer firmalardan farklı bir yaklaşımları var Konu hakkında firma geri dönüş yapacağını da söyleyip yapmadı. kendim ulaştım , ama yine de kabul etmediler. Elleri sarı olan bir insan doktora gittiği zaman , önce aksigortayı aramalı , hepatit testlerini yaptırabilir miyiz diye sormalı..Onlar da hasta çıkarsanız öderiz analizi diyebiliyorlar. Başıma geldi biliyorum .

 • Aksigorta Temsilcisi12 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Poliçe No: 42330637 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön