21 Şubat 2015

Aksigorta Poliçe Geri Ödemesi Yapılmadı!

2013 yılı aralık ayında iş yeri sağlık sigortası yaptırdım. Poliçe de problem olduğu ve iptal edilip yeni poliçe yapıldığı söylendi ama kredi kartından iptal edilen poliçenin parası da çekildi. Müşteri hizmetleri geri ödeneceğini söyledi. Poliçenin taksitleri bitti geri ödeme yapılmadı. Tekrar aradım bayinin hesabına paranın yattığını ve bayinin ödeyeceği söylendi. Bende bayiden şikayetçi olduğumu benim muhatabımın bayi değil firma olduğunu söyledim. 2014 ağustos başında bayi aradı beni şikayet etmişsin dedi kapattı. Müşteri hizmetlerini aradım size döneceğiz denildi. Eylülde Adana bölgeden adının T. olduğunu söyleyen biri aradı ve sorunumun halledeceğini söyledi boş çıktı. Halen ödeme yapacaklar.

Mehti 565 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi24 Şubat 2015

    Sn. Mehti G, Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Acente ile tekrar görüşülmüş olup müşterinin irtibat bilgileri ve iban numarası acenteye iletilmiştir. Acente tarafından müşterinin hesabına havale yapılacaktır.'' Poliçe No:48105525 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

  • Aksigorta Temsilcisi21 Şubat 2015

    "Sn.Mehti G, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No: 48105525 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön