09 Nisan 2013

Aksigorta Paramızı Geri İstiyoruz!

Aksigortadan eşime yangın vb durumlar için aylık belli bir miktar ödeyerek sigorta yapabileceklerini söylediler. Eşim poliçeyi görmek istedi. İşlemi onaylamadan poliçeyi gönderemeyeceklerini istersek telefonla iptal edebileceğimizi söylediler.

Gelen poliçede hiç bir şeyin tam belirli bir sınırı olmadığı için işlemi kabul etmek istemedik ve iptal etmek için telefon ettik ancak 3-4 kişi ile görüşmemize ve hepsinin işlemi iptal ettiğini söylediği halde para kesilmeye devam etti. Sikayetvar. com daki şikayetten sonra eşimi aradılar ve işlemi iptal ettiklerini söylemelerine rağmen bu ay da para kesmişler. Ödediklerimizi de Ankara Eryaman şubesinden alabileceğimizi söylediler.

Mihriban 65 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn. Sn. Mihriban A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İade işleminiz bankanız tarafından kredi kartınıza 09.04.2013 tarihinde 99 tl iade yapılmıştır.” Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz

  • Aksigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn. Mihriban A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No: 40984364 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön