15 Nisan 2013

Aksigorta Onarım İçin Oyalıyor!

23 mart 2013 sabah Ankara Çankayadaki annemi kontrole doktor olan eşimle beraber giderken keskin bir viraj olan tunalı esat kavşağında virajı alamayarak kaldırıma çıkıp karşı yöne geçtim. polis ekibinin uyarısıyla trafiği aksatmamak için aracımı kenara park ettim.

Eşimi anneme gönderip kendim kenardaki pastaneye oturup şoku atlattıktan sonra Aksigorta acili arayıp durumu bildirdim çekici istedim. 155 polisi de aradım onlar trafiğe bildirdiklerini söylediler ama uzun süre beklememe rağmen trafik polisi gelmedi. neyse çekici geldi ve aracı servise çektik. 3 hafta geçmesine rağmen hala kesin eksper raporu hazırlanıp onarıma başlanmadı. evrak eksik oyunuyla oyalanıp duruyorum.

Nail 93 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn. Nail Başar C. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İlgili dosyada hasar beyan ile talep edilmiş olduğundan tarafımızdan dosya araştırmaya verilmiş olup, araştırma raporu bugün Bölge müdürlüğümüze teslim edilmiştir. Araştırma sonucu hakkında ekspere bilgi verilerek işlemler başlatılmıştır.” Dosya: 12240070 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn. Nail Başar C. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12240070 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön