Aksigorta Maddi Manevi Mağdur Edildim!

Asuman C. |

Poliçemi alırken, Amerikan hastanede check up in ek ücretle poliçeye ekleneceği söylendi.Ek ödemeyi yaptım.Ama Amerikan hastane check up başvurusu yapınca yanıltıldığımı anladım. Sigortacıyı aradım, Amerikan hastanesi dışında her hastanede check up yaptırabileceğimi söyledi. Özellikle Acıbadem i sorduğumda dahil dendi ama yine yanıltıldım.

Bunun yanı sıra bana poliçe kapsamında 1 yıl bekleme süresinin SADECE VE SADECE DOĞUM için olduğu söylendi. sırf bu sebeple yapılan bir işlem için 750 TL ödeme yapmak zorunda kaldım.
Bu hususlarda Aksigorta'ya 2 mail 1 telefon başvurusu yapmama rağmen geri dönüş yapılmadı. Aksigorta ismine güvenerek yaptırdığım poliçeden pişman oldum ve maddi manevi mağdur edildim.

Etiketler :

Tedavi Kapsamı Personel Davranışı Poliçe Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asuman C.
  20 Mayıs
  11:41

  ilginiz için teşekkür edemeyeceğim, çünkü sorunumun çözümlenmesinde hiç bir faydası olmadı, şablon bir cevap verilmiş. satış yetkilinizin ürününüzde olmayan özellikleri vaad edip ek ücret alarak beni kandırmasına göz yummuş bulunmaktasınız. check up faturasını size göndereceğim tabi karşımda bir yetkili bulabilirsem.

 • 17 Mayıs
  14:16

  Sn. Asuman C.
  Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

  “Check up teminatı anlaşmalı sağlık kuruluşları listesinde ayrıca belirtilensağlık kuruluşlarında yaptırılması koşulu ile,check up masrafları yılda bir kez ve %100 ödemelidir.Anlaşmalı kurum listemize www.aksigorta.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Check up fatranız var ise tarafımıza iletmeniz halinde değerlendirmeye alabiliriz. Sigorta başlangıç tarihinden itibaren hastane tedavi ,küçük müdahale,fizik tedavi,doğum ve hamilelikle ilgili rutin kontroller teminatı için 12 aylık bekleme süresi uygulanmaktadır.Detaylar özel şartlarımızda belirtilmektedir. Soru görüş ve önerileriniz için 444 27 27 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz..”


  Saygılarımızla,

  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü

  Bize ulaşabilirsiniz;
  Web: www.aksigorta.com.tr
  E-mail: bilgi@aksigorta.com.tr
  Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • 16 Mayıs
  17:04

  Sn. Asuman C.
  İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.

  Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Poliçe No: 41496533 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir.

  Saygılarımızla,

  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü

  Bize ulaşabilirsiniz;
  Web: www.aksigorta.com.tr
  E-mail: bilgi@aksigorta.com.tr
  Hizmet Merkezi: 444 27 27