13 Eylül 2013

Aksigorta Kredi Kartı İşsizlik Sigortasını Eksik Ödüyor!

Daha önceden Akbank'tan var olan 2 adet axess kredi kartımın işsizliğimden dolayı ödeme yapılmasını talep ettim. Toplamı 3.200 TL ortak limitli kartlarıma toplam borcum 3.150 TL olmasına rağmen 2.100 TL ödeme çıkardılar. Ben itiraz ettikten sonra 25 TL'lik ek ödeme daha çıkardılar. Bu defa belki finanscıları dört işlem bilmiyordur diye detaylı hesaplayarak itiraz maili attım.

Ne hikmetse hesaplamalar günler sürerken son mailimden sadece 45 dakika sonra (herhalde hesaplamada jet hızına geçtiler) cevap gönderdiler. Yapılan hesaplamalardan 25 TL'lik sehven hata olduğu diğer kartımın ödemesinde hata olmadığını bildirdiler. Detaylı bilgi istediysem de göndermediler. Gelecek taksitleri ödemiyor.

Aşkın 153 Okunma

Cevaplar

 • Aşkın24 Ekim 2013

  Ak sigorta kısa sürede size dönülecektir diye mesajı yazıyor Ancak hiçbir şekilde tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. Sadece cevap yazarak şikayetin çözüldüğü imajını vermeye çalışmaktalar.

 • Aşkın02 Ekim 2013

  Sigorta satmak için defalarca arayan banka ne hikmetse arayıpta ulaşılamadı diyor. Kendilerine dosya numaralarımı gönderdiğim halde bir işlem yapılmamıştır. Hasassiyetle ele almak bu olsa gerek. Şimdi kendilerinden kredi kartı aidatları ve kredi dosya masraflarınıda geri ödenmesini talep etmek artık gerekli diye dusunuyorum. Akbanktan ne kredi ne kredi kartı nede sigorta almanızı tavsiye etmiyorum. En azından profosyonellik değil yaptıkları adını siz koyunuz.

 • Aksigorta Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sn. Aşkın K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12567937 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Aşkın16 Eylül 2013

  AKsigorta sigorta satışında işsizlik durumunda güncel son ekstre borcuna binaen ödeme sozu vermesine rağmen kendilerine ulaştığımda zar zor hesaplamada asgari odemelerden kaynaklanan faiz uygulamalarının karşılanmadığı gibi absurt bir cevapla karşımıza gelmiş ve bu durum poliçeye uygundur denmiştir. Bir daha asla akbank ve de aksigorta dan hiçbir şekilde çalışmayacağımı şimdiden bildir ve hiç bir tüketiciye aksigorta ile ilgili olarak sigorta almamalarını tavsiye ederim.

 • Aksigorta Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn. Aşkın K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Müşterimizle görüşebilmek için aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.Tarafımıza Dosya numaranızı bildirmenizi rica ederiz.İlişkili konuya dair en kısa sürede size geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön