09 Eylül 2016

Aksigorta Kredi Kartı İşsizlik Parasını Bir Türlü Ödemiyor!

6 ay önce Akbank müşteri hizmetlerinden arayarak kredi kartımı işsiz kalmaya karşı tüm borçlarımı ödeme vaadiyle sigorta yaptılar. Her ay da primi karttan kestiler. İşten çıkarılınca hasar dosyası oluşturdum. Evrakları istediler verdim ama dediler ki sadece işten çıkarılma tarihinden sonraki ilk kesilen ekstreyi ödeyeceklerini tüm borçları ödemeyeceklerini söylediler. Bankadan beni ararken tüm borçları denmişti. Müşteri hizmetlerini aradım telefon konuşmasını inceleyeceğiz dediler ama dönüş falan yapmadılar.

Evrakları verdim ama ses çıkmadı aradım eksik evrak var dediler ne arayan var ne soran! Ben sormasam beni kimse aramayacak. O eksik evrakı da verdim ama ses soluk yok bayram sonuna atıyorlar. Kim kime dum duma ne arayan ne bilgi veren ne de para ödeyen var! Gönderdiğim evrakı bile ancak 2 güne işleme almışlar. Sigorta yaparken güzel ödemeye gelince bir ilgisizlik.

Ömer Ç. 291 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Müşteri Temsilcisi22 Eylül 2016

    Sn. Ömer Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Dosyanızın inceleme işlemleri tamamlanmış olup dosya, ödeme günü verilecek statüsüne alınmıştır.” Dosya No: 14500914 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı22 Eylül 2016

    Firmadan görüşmüş olduğum Deniz hanımın ilgisiyle sigorta onay verdi bugün ödeme günü verecekler. Teşekkür ederim Deniz hanım keşke böyle şikayete gerek kalmadan işler sizin gibi insanlarla çözebilse.

  • Aksigorta Müşteri Temsilcisi09 Eylül 2016

    Sn. Ömer Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14500914 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön