24 Nisan 2013

Aksigorta İlgisizlik Diz Boyu!

07/04/2013 tarihinde kaza yaptım aracım aksigorta tarafından adı full olan kasko ile poliçelendi exper işlemlerinin bittiğini gerekli mailleri merkeze yolladığının haberini alınca bugün aksigorta müdürlüğüne Fındıklı merkezine hasar dosyamın kapanması ile alakalı bilgi almak için gittim ama bana daha bakılmadı daha uygun nereye yaptıracağız onu araştırıyoruz dediler ben aracımın yetkili servis haricinde yapılmasını istemediğimi bildirdim hali hazırda çözüm yok bakıyoruz diyorlar mağdur edildim.

Mahmut 242 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut27 Nisan 2013

    Hala degerlendiriliyor

  • Aksigorta Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn. Mahmut A. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Eksperden gelecek bilgiye istinaden gerekli çalışma yapılarak gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.” Dosya No: 12274537 le ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn. Mahmut A. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12274537 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön