02 Temmuz 2015

Aksigorta İkame Araç Verilmedi!

35bms... . Plakalı araç ile kaza yaptım ve aracımı servise götürdüm. Araç 15 gün serviste kalacağından ikame araç talep ettim. Ancak şaka gibi karşılaştığım cevap aracımın servise çekici ile götürülmesi gerektiği oldu. Araç bir şekilde servise gitmiş ve eksper aracı görmüş araç 15 gün serviste. Bu durumda ikame araç alamama sebebim çok komik ve mağdur oldum.

Böyle bir kurnazlığın yapılacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. Aksigorta'nın neden böyle bir şey yaptığına anlam vermiş değilim.

Abdullah 624 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah02 Temmuz 2015

  Deniz Hanım diye birisi gerçekten ilgilendi diyebilirim. İşini iyi yapan insanlar her yerde varmış. Özellikle banka, sigorta gibi kurumlarda pek rastlanmaz ancak varmış demek ki.

 • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı02 Temmuz 2015

  İnanılmaz bir durum ama gerçekten şok oldum. Şikayetimin kayda alınacağı ve çözüm bulunacağından hiç mi hiç umudum yoktu. Aksigorta'dan Deniz Hanım diye birisi aradı ve tam tamına 1 saat içinde ikame araç ayağıma kadar geldi. Olumsuz bir durum sonrasında memnun edilen müşteri, hiçbir problem ile karşılaşmayan sıradan bir müşteriden daha sadık oluyor diye bir şey okumuştum. Doğru olsa gerek. Önce mağdur etmek sonra çözüm bulmak. Ancak ben uğraşmasam araya kaynayıp gidecekti. Sorunum çözüldüğü için teşekkürler Aksigorta teşekkürler Deniz Hanım.

 • Aksigorta Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Sn. Abdullah T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “1 hafta süre ile ikame araç hizmeti sağlanacaktır.” Poliçe No: 55883626 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Aksigorta Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Sn. Abdullah T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ttalebiniz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön