19 Mart 2013

Aksigorta İkame Araç İsteğimi Red Etti!

01bsj** plakalı pejo boxser marka 4ton taşıma ruhsatlı 15 m3 aracımı Aksigortadan kaskolattırdım. aracıma park halindeyken başka bir araç arkadan çarptı. kaza tespit tutanağını tuttum. gerekli mevzuatları yaptım. aracımı aksigortanın anlaştığı servise getirdim. ekper geldi. Aksigortadan işlerimin aksamaması için araç istedim.

İsteme hakkımda kaskoda ki sözleşmede var. vay sen misin aracını servise kendin yürüterek getiren. çekici çağırmam gerekmiş. yürüyen araç ve tonajlı ve bu araç ticarette kullanılıyor. araç vermediler. bende uygulamanın yanlışlığın anlattım. diğer sigorta firmalarında böyle bir hakkınız var. ama Aksigorta da yok.

Mehmet 204 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi20 Mart 2013

    "Sayın Yetkili, Poliçe No: 38065510 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “38065510 nolu police genel sartları gereği çekim sartına bağlı olarak yedek arac verilmektedir. İkame arac temin klozunda acıkca belirtilmiştir. ” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön