03 Kasım 2014

Aksigorta İkame Araç!

01.11.2014 tarihinde aracım Eskişehir'de arızalandı, Aksigorta tarafından anlaşmalı yetkili servise çekildi. Aracımdaki arıza garantiden yapılacak ve kasko şirketine en ufak bir maddi koşul yansıtılmayacak. Fakat poliçemde teminat olarak gözükmesi halinde ikame Araç alamadım yalnızca Eskişehir'den İstanbul'a gelmem için 1 günlük araç tahsis edip onu da geri aldılar.

Aksigorta tamamen insanları yanıltmaya yönelik çalışmaktadır. Kasko yaptırırken sizden iyisi yok. İşiniz düşünce aracınızda hasar yok deniyor. İlla aracımı gidip bir duvara mı vurmam lazım hizmet alabilmek için?

Eren 745 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sn. Eren Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Görüşme sağlanarak detaylı bilgi paylaşılmıştır.” Poliçe No: 49908193 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Eren 03 Kasım 2014

    Her ne kadar problem çıksa da aksigorta yetkilisi bayan ikame araç tahsisini gerçekleşirdi, fakat Nissan firmasının olağanüstü ilgisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tek talebimle ikame araç tahsis etti. Yine de Aksigorta'ya teşekkürlerimi iletmek isterim.

  • Aksigorta Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sn. Eren Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön