10 Nisan 2013

Aksigorta İkame Araç!

Aracı servise bıraktım tam 48 saatin sonrasında onaylandı , 6 gün sonra teslim alacağım söylendi. yani 2 gün araçsızım 6 gün daha araçsız kalmamak için ikame araç istedim. Arabayı kendim servise getirdiğim için , çekici yardımı ile gitmediği için ikame araç veremeyeceklerini söylediler.Aksigorta poliçelerini iyi okumak lazım. Yada bir daha hiç bulaşmamak.

Fethullah 92 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

    "Sn.Fethullah A, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. " Poliçe teminat şartları poliçe üzerinde yazılı olması sebebi ile ikame araç verilmesi uygun değildir.” Poliçe No: 42888931 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

  • Aksigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn. Fethullah A, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Police No: 42888931 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön