14 Mayıs 2013

Aksigorta Hatalı İşlem Yaptılar!

Geçen hafta gerçekleştirmiş olduğum kaza sonucunda poliçemde yer alan ikame araç hakkından yararlanmak istediğim zaman; kullanmış olduğum Skoda Octavia marka aracın bana b segmenti olduğu konusunda ısrar edip, Renault Symbol marka araç önerdiler. Ne tür bir tutum içinde olmalıyım?

Tc 263 Okunma

Cevaplar

 • Aksigorta Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Sn. Hasan K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Kiralık araç firma yetkilisi gsm numaranızda sizinle iletişime geçerek an itibariyle müsaitlik durumu bulunan C grubu diğer marka model araçlar hakkında öneride bulunacak, tercih ettiğiniz aracın marka modeline bağlı olarak kiralık araç değişimini planlayacaktır ” Poliçe No: 41633328 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Tc 15 Mayıs 2013

  Halen sorun çözüme kavuşmuş görünmüyor tekrardan şikayet kaydı mı açmam gerekiyor

 • Tc 14 Mayıs 2013

  Lütfen 444 27 27 ile yapmış oldugum görüşme kaydını tekrardan dinlerseniz aracımın b segment sınıfına dahil oldugu konusunda ısrar eden operatör Yada benzer mağduriyet yaşayanlar konusunda ne yapıldığını öğrenmek istiyorum sonuçta ben ısrar etmesem b sınıfına dahil renault symbol ikame araç olarak verilecekti yazışmalar şikayet var üzerinden devam ederse sevinirim

 • Aksigorta Temsilcisi14 Mayıs 2013

  "Sn. Hasan K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İkame araç temin klozumuz gereği hasaralanan araca en yakın model ve mevcutlar arasından sadece maksimum 1600 cc. C sınıfı binek otomobil verilebilmektedir.” Poliçe No: 41633328 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

 • Aksigorta Temsilcisi14 Mayıs 2013

  "Sn.Hasan K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No:41633328 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön