13 Kasım 2013

Aksigorta Hasarımı Karşılamıyor!

22 mayıs 2012 tarihinde yaptığımız trafik kazasında, karşı tarafa verdiğimiz maddi hasarın Aksigorta tarafından ödenmeyip dosyanın iptal edilmesinden dolayı ,tarafımıza kaza yaptığımız karşı tarafın sigorta şirketi hasar tazminatını bizden talep etmektedir. Şahsen Aksigorta genel müdürlüğüne gittim ve itiraz dilekçemi verdim . Bana söylenen hasarın eksper raporu doğrultusunda iptal ettik cevabını aldık ve hiçbir şekilde ödeme yapmayacaklarını söylediler.

Harşı taraf olan ** Sigorta şirketi bu hasar ödemesini firmamızdan mahkeme yoluyla talep etmektedir. Trafik sigorta neden yapılır?Neden kanunen mecburi kılınmıştır? Kaza yapan araç sahipleri mağdur olmasın diye. Yasal yollara başvuracağım.

Cemal 198 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 21 Ocak 2014

    henüz bir cevap ve çözüm tarafımıza ulaşmamıştır.

  • Aksigorta Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sn. Cemal S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 11501567 veya Poliçe No: 37896327 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön