06 Eylül 2013

Aksigorta Hasar Ödemesini Yapmadı!

12 senedir kosko yaptırıyorum. İlk kez park halinde aracıma yapılan hasar için kaskoya başvurarak hasarin karşılanmasını istedim. O da bu Aksigorta'ya denk geldi, gelmez olaydı. Nereden bu sigorta şirketine bulaştım . 2 ay dosyamı süründürüp cevap bile vermediler.

2 ay sonra hasarımı karşılamadılar. Hasarlarımızı ödemeyecek, bin dereden su getirecekse ,biz bu kaskoyu niye yaptırıyoruz ki araçlarımıza. Bir daha bu şirket ve bağlantılı tüm şirketleriyle alışverişi kesiyorum!

Hidayet 129 Okunma

Cevaplar

  • Hidayet09 Eylül 2013

    Bu kadar ciddiyetsiz ve musterisini yolunacak tavuk gibi goren bir firma ile umarim bir daha karsilasmam. Bir daha aksigorta dahil akbank ve ilgili sirketlerle ilskimi ve alisverisimi kestim. En azindan benden para koparamasinlar.

  • Aksigorta Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn. Hidayet Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12423276 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön