26 Nisan 2013

Aksigorta Hasar Ödemesini Bir Türlü Yapmadı!

Ben 10 Mart 2013 tarihinde KKTC Girne 'de kaza yaptım bununla ilgili bildirimi 11 Mart 2013 te yaptım. Aracımı tamir ettirdim yetkili serviste ve KKTC de bulunduğum için işlemlerin yavaş olduğunu söylediler eksperim her türlü evrakı ve belgeyi gönderdikten sonra 30 Mart 2013 te sigortamı aradım bana her şeyin tamam ve son incelemede olduğunu 2 hafta içerisinde paramın ödeneceğini söylediler.

Ben bunun üzerine 20 gün bekledim ve 20 nisan 2013 te tekrar aradığımda bana Ehliyetimin eksik olduğunu söylediler onu da gönderdim ve hala geri ödemem yapılmadı 1200 tl gibi bir miktar beni mağdur etmek için yeterli. Ücretimin en kısa zamanda ödenmesini talep ediyorum.

Çağlar 111 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar 26 Nisan 2013

    Geri arandım ve ödeme gününün verileceği söylendi söylenen gününde ödeme yapılırsa hizmetten memnun kaldığımı ileteceğim.

  • Aksigorta Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn. Çağlar Y. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12198383 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön