01 Aralık 2015

Aksigorta Haksız Kararlar Alıyor!

Sürücüsü olduğum araçla 24.09.2015 tarihinde talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Araç Aksigorta tarafından kaskolu olmasına rağmen 2 ayı geçen zaman diliminde araca herhangi bir işlem yaptırılmadığı gibi Aksigorta tarafından asılsız iddialarda bulunulmakta, söz konusu iddiaya göre aracın gayri resmi olarak satışının yapıldığı gerekçesiyle red verildiği belirtilmektedir.

Konu ile ilgili herhangi bir satış işleminin olmadığını aracın sahibinin kim olduğunun belli olduğu belirtilmesine karşılık Aksigorta halen sorumsuzluğunu sürdürmekte ve araç sahibini mağdur etmekte, kazadan dolayı çektiğimiz sıkıntılar yetmezmiş gibi bir de Aksigorta'nın sorumsuzluğuyla uğraşmaktayız.

Hanifi 213 Okunma

Cevaplar

 • Hanifi08 Aralık 2015

  Aksigorta gibi sorumsuzluk örneği sergileyen firmalara bu imkanları aslında biz sağlıyoruz, poliçeleri 3 kuruş daha ucuz yaptıralım da ne olursa olsun diye hareket ettiğimizde bu tür sorumsuzluklar kaçınılmaz oluyor, dolayısıyla ucuz etin yahnisi olmadığı gibi sonuçları sıkıntılı olabiliyor.

 • Hanifi03 Aralık 2015

  Sayın Aksigorta yetkilileri; konuya duyarsızlığınızı ve konu hakkında sorumsuzluğunuzu yazılı, görsel ve sosyal medya üzerinde her platformda duyurup bizim gibi yeni mağdurların olmaması adına üzerime düşen her türlü görevi üstleneceğimi bilmenizi isterim, sloganım ise; ''paranızla rezil rüsva olmak istiyorsanız Aksigorta yaptırın! '' olacaktır.

 • Aksigorta Temsilcisi03 Aralık 2015

  Sn. Hanifi T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Menfaat değişikliği sebebiyle dosya reddedilmiştir.” Dosya No: 14216215 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Hanifi03 Aralık 2015

  Aksigorta hızınız baş döndürüyor gerçekten! İlettiğim konuyla alakalı 24 saat içinde geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen 48 saat geçti ama hala cevap yok, paranızla rezil olmak istiyorsanız mutlaka Aksigorta yaptırın!

 • Aksigorta Temsilcisi01 Aralık 2015

  Sn. Hanifi T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14216215 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön