13 Nisan 2013

Aksigorta Haberim Olmadan Ev Eşya Sigortası Yaptırmış!

Aksigorta haberim olmadan ev eşya sigortamı yenilemiş, bir yıl önceki sigortamda memnun değilim basit bir çilingir hizmetini bile almadığım telefon ile görüşmeme rağmen görüşme kaydımı çıkarmayan sigorta şirketinden Allah göstermesin başka bir olayda da bir fayda görmeyeceği mi anladım. müşteriye nasıl haber vermeden sigortası yenilenir, bu hizmet ancak Aksigortaya yakışır. şikayetçiyim.

Murat 277 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn. Murat A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İlgili poliçe iptal edilmiş olup, otomatik olarak yenileneceği bilgisi poliçenin ilk satışında müşterimize bilgi verilip onayı alınmıştır.” Poliçe No: 43459700 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn. Murat A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No:43459700 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön