29 Nisan 2013

Aksigorta Geciken Dosya İşlemleri!

2 hafta önce 06** *** plakalı aracımla Ankara da kaza yaptım ve kasko yaptırdığım yeri aradım.Onlar tamam biz ak sigortaya bildirdik Exper atandı.Bende birkaç defa arabayı sanayide bıraktığım ustayı aradım onlarda experin sonucunu beklediklerini söylediler.Sabırla bekledim.Aradan bir kaçgün geçtikten sonra exper bürosunu aradım aldığım cevap exper İstanbul da toplantıda gelince bakacak,onlara mağdur olduğumu ikame araba istediğimi söyledim sonuç olmadan araba veremeyiz dediler. Emin olun tam 4 defa farklı günlerde experin bürosunu aradım bir defa dahi görüşemedim. Ak sigorta dan ilk defa böyle mağduriyet yaşadım. Demekki bundan sonra ak sigorta için 3 değil 5 defa düşünmek lazım.

Mustafa 169 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi10 Mayıs 2013

    "Sn. Mustafa A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Aracınız için onarım kararı verilmiştir. eksperden gelecek olan değerlendirme raporuna göre dosyanız sonuçlandırılacaktır.. ” Dosya No: 12290196 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

  • Aksigorta Temsilcisi29 Nisan 2013

    "Sn. Mustafa A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ekspertiz işleminiz yapılmış olup eksper raporunuz 29/04/2013 tarihi itibariyle tarafımıza ulaşmıştır. İkame araç talebiniz için eksperinizle veya 444 25 25 Aksigorta çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.” Dosya No: 12290196 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

  • Aksigorta Temsilcisi29 Nisan 2013

    "Sn. Mustafa A. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12290196 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön