27 Ağustos 2014

Aksigorta Eksperin Keyfiyeti!

İzmir Terakki Honda servisinde tamirde olan aracıma 23.08.2014 tarihinde kim olduğunu bulamadığım birisi çarparak kaçmış. Aracın hasarı sağ çamurluk ve sağ yan ayna hasarı idi. 25.08.2014 tarihinde aracımı servise götürüp gerekli işlemleri yaptırıp tamir için bıraktım ancak bugün servisten aradılar ve eksperin yan aynaya ait hasarın bu kazayla ilgisi olmadığını ve söylediği söylendi.

Ben uydurma bir kaza yaratamam ki, eksperin böyle bir iddia ile geliyorsa kanıtlaması gerekmekte elimde fotoğrafta mevcut yeminli şahitte ben yalan söylüyorum eksper doğru söylüyor. Daha öncede eksper yine sorun çıkarmıştı. 100 tane eksper gönderseler sadece bir tanesi böyle bir saçmalık yapar o da bu olur. Eksper mi değişecek ne olacak bilmiyorum ama mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Tuğba 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Sn. Buğra Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:13373827 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön