Aksigorta Çekici Hizmeti Almadım Diye İkame Araç Alamadım!

Mahmut E. |

23/02/2013 tarihinde aracım park halindeyken hasara uğramıştır.Bunun üzerine servise götürdüm. Bugün firma experi gelip 5 gün ikame araç verdi.Genel merkezi arayıp aracı istediğimde aracı çekiciyle çektirmediğim için veremeyeceklerini söylediler. Aracım yürüyor nasıl olsa diye tamamen iyi niyetle kendim götürdüm servise.

Fakat aldığım cevap hiç hoş değildi.Poliçemde öyle yazıyormuş, sigortacım niye uyarmamış gibi cevaplar aldım. müşteri memnuniyeti anlayışınız bumu diyorum, müşteri temsilcisi yapacak bir şeyim yok demekle yetiniyor.Mağduriyetimin giderilmesini ve experin verdiği 5 günlük ikame araç hakkımı almak istiyorum.

Etiketler :

İkame Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  15:49

  Sayın Yetkili,

  Poliçe No: 39365422

  Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız.

  “Yedek araç temini için gerekli işlemler başlatılmış olup en kısa süre içirisinde bilgilendirileceksiniz.”

  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, bilgi@aksigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü

 • 27 Şubat
  09:53

  Sayın Yetkili,

  Poliçe No: 39365422

  Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, bilgi@aksigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü