02 Ocak 2014

Aksigorta Artıpara'dan Kesinti Yaparak Sigortamı Yenilemiş!

Bir yıl önce Akbank' tan konut kredisi çektim ve bana 1 yıllık konut paket sigortası yapıldı. Bu sigorta deprem, yangın, sel vs. içinmiş. Yani zorunlu-gönüllü yaptırmak zorunda kaldık. Bir yıl doldu poliçenin zamanı doldu ben tekrar sigorta yaptırmak istemiyorum ama artı para hesabımdan para çekilerek birde dört taksit yapmışlar, poliçeyi yenilemişler. Sigorta yaptırmak ne zamandan beridir zorunlu. Aksigorta'nın poliçemi iptal etmesini istiyorum. Paranın hesabıma iadesini talep ediyorum.

Mustafa 259 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa01 Nisan 2014

  Ak sigorta ben istememe rağmen konut paket sigortasını yaptı. Açıklama Kulanmış olduğunuz krediye istinaden poliçe yenilenmeniz kredi kullanılan konutun teminatı olarak yenilenmiş deniliyor. Dışarda ki sigorta şirketleri bu ücretin yarısına aynı sigortayı yapıyor. Ayrıca aynı sigortayı Aksigorta ya yaptırmak zorundamıyım, bir yıl önce çektiğim krediye benden habersiz hesabımdan para çekerek nasıl sigorta yaparsınız hala aklım almıyor. Gerçi bu sadece bizim ülkede olur. birde poliçede imza bölümü var o imzayıda siz atsaydınız bari.

 • Mustafa03 Ocak 2014

  Banka borcunu ödemezsen evini alırım diye evi ipotek altına alıyor. Ölürüm diye sigortalıyor, zaten faizde alıyor, birde üstüne evi yakarım, sel,olur vs. diye sigorta yapıp(zorunlu olarak) para kesiyor. İşte bu sadece güzel ülkem Türkiye de olur. Bankadan ve Aksigorta dan aradılar ve Konut paket sigortası zorunluymuş ilettiler sağolsunlar. Üstelik habersiz artıpara hesabımdan para kesiyorlar birde onun faizini ödetirler şimdi ne ala memleket.

 • Aksigorta Temsilcisi02 Ocak 2014

  Sn. Mustafa Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Kulanmış olduğunuz krediye istinaden, poliçe yenilenmeniz kredi kullanılan konutun teminatı olarak yenilenmiş olup kredi sürecinde poliçe yenilemesinin yapılmış olması gerekmektedir; Detaylı bilgi için şubeniz ile görüşmenizi önemle rica ederiz.” Poliçe No:47075364 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Aksigorta Temsilcisi02 Ocak 2014

  Sn. Mustafa Ş. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No:47075364 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön