19 Eylül 2013

Aksigorta Aracımın Hasarsızlığını Bozdu!

Geçen sene araba aldım ve bana arabayı aldığım Nissan Gaziemir şubesinden arabaya kasko yaptırmak için Aksigorta'yı teklif ettiler. Aynı yıl kasım ayında arabam evin önünde otopark halindeyken sarhoş bir şoför tarafından hasar gördü. Gaziemir Şubesine diğer araba şoförünün ehliyeti, sarhoş olması hatta doktor raporu, polis tutanağını Aksigorta'ya yolladım. Bu sene tekrardan kasko yaptıracağım zaman benim arabama hasarsızlık tespiti yapmadıklarını gördüm. Aradım, açıklama isteyince de beni suçladılar. Şikayetçiyim ve bir daha da Aksigorta'yla çalışmam.

Marziye 157 Okunma

Cevaplar

  • Marziye21 Eylül 2015

    2 sene geçti... Hala dönüyorlar:)

  • Marziye23 Eylül 2013

    Hiçbir şeyden memnun değilim.Çünkü en basit işlemleri bile müşteriye yüklüyorlar.Hiçbir şey yaptıkları yok.Herşeyi bizden bekliyorlar.O zaman neden varlar ki.Hem acaba yabancı uyruklu olduğum için midir bu muamele?

  • Aksigorta Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn. Marzıya M. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 11912500 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön