26 Ağustos 2013

Aksigorta Aracımı Perte Çıkardı!

9 Haziran'da ağır hasarlı bir kaza yaptım. Sigortayı arayarak onların söylediği yere aracımı çektirdim. Uzun bir bekleme süreci sonunda , aracın söyledikleri yetkili serviste değil de kendi anlaştıkları bir yetkili olmayan serviste yapılacağını söylediler. Buna acentem tarafından itiraz ettim; fakat kabul görmedi.

Zorlamama ve kesinlikle kabul etmediğimi söylememe rağmen ; beni tam 2 aydan fazla süre oyaladılar ve en sonunda aracımı perte çıkardılar . Paramı aldığımda tam 72 gün geçmişti. Bununla beraber Aksigorta çağrı merkezinden başka kimseyle görüşemiyorsunuz. Onlarda sadece önlerinde ne yazıyorlarsa onu söylüyorlar . Kesinlikle doğru ve tatmin edici bilgi veremiyorlar.

Uğur 193 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn. Uğur Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12422530 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön