08 Nisan 2013

Aksigorta Açılan Davaya Müdahil Olmuyor!

25/10/2010 tarihinde 19 LF 757 plakalı aracımla trafik kazası geçirdim. Karşı taraf ile tutanak tutup ayrıldık.Kaza yaptığım kişi trafik tutanağını benden sonra değiştirerek imzamı taklit etmiş ve bunu tramere bildirmiş, 100'de yüz kusurlu bularak sigortam olan Ak Sigortadan aracının hasarlarını yaptırmıştır.

Ben bu durumu daha sonra tramer ekranında gördüm ve tutanağa baktığımda tamamen farklı bir şekil çizilerek imzam taklit edilmiş durumu C. Başsavcılığına bildirdim. Kaza yaptığım kişi ve yardım eden kişiler hakkında Bakırköy 5 Ağır Ceza Mahkemesinde dava açıldı. Davaya müdahil olmaları için Ak Sigorta hukuk müşavirliğine faks çektim ancak ne davaya müdahil oldular ne bana döndüler ..

Kadir 121 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn. Kadir A. Siteye ilettiğiniz talepler özenle dikkate alınıp değerlendirilecektir. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 10437752 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

  • Aksigorta Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn. Kadir A. . Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 10437752 dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön