Aksigorta 3 Gündür Eksper Bekliyoruz!

Arzu Y. |

22/03/2013 tarihinde yoğun yağmurdan çatıdan sular akmaya başladı evimiz sigortalı olduğu için hemen sigortayı aradık dosya açılması gerektiğini belirttiler eksper dediler hafta sonu eksperlerin çalışmayacağını tahmin ettiğimden özellikle sordum acil açıyorum mutlaka gelecektir diye belirtildi.

12236372 dosya numarası verildi telefon kapatıldı aradan 3 gün geçti saat 11:01 hala eksperiniz şudur bilgisi gelmedi. Ak sigortayla ilgili ne zaman sorun yaşasak çözüm bulamıyoruz. aradığımızda beklememiz gerektiği söyleniyor.

Etiketler :

Geciken Ekspertiz

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  16:55

  Sayın Yetkili,

  Dosya :12236372
  Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız.

  “Dosyanızla ilgili olarak BMS onarım firması atanmıştır.Onarım firması ile görüşüp randevu alabilirsiniz.Tel no: 444 94 00 ”

  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, bilgi@aksigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  AKSİGORTA
  Hizmet Merkezi Müdürlüğü