01 Ekim 2015

Aksa Jeneratör Aldığıma Çok Pişmanım!

15.05.2015 tarihinde güvenilir olduğunu düşündüğümüz Aksa Jeneratör'den Gül Diş Ağız ve Diş Sağlığı Med. Turizm. Dış. Tic. Ltd. Şti adına 20Kva' lık jeneratör almış bulunduk. O tarihten bu yana jeneratörü doğru düzgün kullanamadık.

Defalarca servisi aradığımız halde hiçbir servis elemanı bizimle ilgilenmedi. Jeneratörü satın almadan önce altına platform yapılıp düz zemin oluşturulmak üzere anlaşılmıştı. Adamlar parayı aldı. Geldiler eğimli bir şekilde jeneratörü bırakıp gittiler. Bu yüzden sürekli yakıt kaçağı arızası veriyor kullanamıyoruz. Bize bu işkenceyi yaşatan Aksa Jeneratör'den şikayetçiyim. Servis denen bir şey yok... .

Mehmet 549 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı27 Ekim 2015

  Sıkıntımız kısa sürede giderilmiştir. Bu süreçte ilgi ve alakalarından dolayı, www.sikayetvar.com ve Aksa Jeneratör yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Mehmet15 Ekim 2015

  Az önce aradılar. 'pardon' deyip yanlış yaptıklarını kabul edercesine. Paranın yarısını siz karşılayın yarısını biz karşılayalım diyorlar. 6000 TL. İlk başta jeneratör yerleştirilmeden önce yapılması gereken beton platform içinmiş. 6000 TL'Lik nesi varmış onun. Sanki bana temel atacaklar. Kendi gelen servis elemanları 1000 TL bile tutmaz abi nedir ki diyordu. Aksa jenerator şimdi yarısını bizden tahsil ediyormuş gibi yapıp hala kar etme peşinde. Aradan jenerator kaldır-indir için vinç parasını da bize itelemeye çalışıyorlar diye düşünüyorum artık... .

 • Mehmet15 Ekim 2015

  Aksa Jeneratör yetkilileri artık sabır sınırlarını aşmaya başladı. 18000 TL'ye sattıkları çalışmayan jeneratörün üstüne telefonla arayıp 6000 TL daha para istiyorlar. 6000 TL daha verin jeneratörünüzü çalışır vaziyete getireceğiz diyorlar. 6 aydır bir saniye bile kullanamadığımız jeneratörü kullanabilmek için düştüğümüz duruma bak. Bu siteyi takip edenleri şiddetle uyarıyorum. Aksa Jeneratör ayıplı mal satıp, onu da düzeltmek için jeneratör bedelinin %30 değerinde para istiyor.

 • Aksa Jeneratör Temsilcisi08 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz ; Devreye alma esnasında gelen teknisyenimiz jeneratörün terazide olmadığını bildirmiştir. Form mail adresinize gönderilmiştir. Müşterilere servis esnasında görülen eksiklikleri bildirim ile yükümlüyüz.Müşterilerimize bu eksikliklerin düzeltilmesi ile ilgili yaptırım yapmamız mümkün değildir. Burada beton kaide hazırlayarak jeneratörü sabitlemeniz durumunda yaşamış olduğunuz bu gibi sorunların önüne geçmiş olacaksınız.

 • Aksa Jeneratör Temsilcisi08 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz ; Adresine servis yönlendirilmesi yapılmış olup , yapılan tespitler neticesinde jeneratörün bulunduğu yer zeminin uygun olmadığı tespit edilmiştir. Beton kaide yapılarak jeneratörün sabitlenmesi gerekmektedir. Yer kurulumu ile ilgili aşağıdaki linkten montaj tavsiyeleri el kitapçığından beton kaide özelliklerine ulaşabilirsiniz. http://www.aksa.com.tr/upload/docs/f48cc1cf-1b2d-4a29-b887-f7c56200b23f/f48cc1cf-1b2d-4a29-b887-f7c56200b23f.pdf Şikayetiniz asıl sebebi olan sözleşmede yer zeminin yapılmasının satıcıya ait olduğunu bildirmiştiniz. Sözleşme incelenmiş olup müşteriye ait olduğu tespit edilmiştir. Sözleşmeniz mail adresine gönderilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 4 630 numaralı Çağrı Merkezi’mizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sağlıklı ve güzel günler dileriz. Aksa Jeneratör A.Ş.

 • Aksa Jeneratör Temsilcisi01 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz ; Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Aksa Jeneratör olarak amacımız sunduğumuz kaliteli ve güvenilir ürünlerle siz değerli tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun için firma ve ürünlerimize ilişkin yapmış olduğunuz uyarı ve önerinizi ciddiyet ile değerlendirmekteyiz. İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış bölge bayimiz ile görüşmeler yapılmıştır. Bölge Bayiimiz konu ile ilgilenmektedir. Sizlere en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışacaklardır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize haftanın 7 günü 24 saat 444 4 630 numaralı Çağrı Merkezi’mizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sağlıklı ve güzel günler dileriz. Aksa Jeneratör A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön